Buy Croatia zdravstveni turizam Opatija 2017 submissions

#
Ime Tvrtke:
E-mail:
Ime i prezime sudionika:
1
Specijalna bolnica za oftalmologiju Svjetlost
marketing@svjetlost.hr

Tomislav Lacović
2
Poliklinika Bagatin
info@poliklinikabagatin.hr

Ognjen Bagatin
3
Poliklinika Bagatin
info@poliklinikabagatin.hr

Ivana Blumenschein
4
Arabco Projects
petar@arabcoprojects.hr

Petar Galović; Petra Galović
5
Ustanova za zdravstvenu skrb Adria Medic
adriamedic.pazin@gmail.com

Tomislav Furlan
6
Thalassotherapia Opatija
thalassowellness.opatija@ri.t-com.hr

Sandra Martinčić
7
Poliklinika Terme
info@terme-selce.hr

Iva Brozičević Dragičević
8
Gulliver travel
gulliver@gulliver.hr

Sanja Staraj
9
Specijalna bolnica Arithera
aritheracomfort@gmail.com

Arijana Hegediš Došen
10
Specijalna bolnica Arithera
aritheracomfort@gmail.com

Ilijana Palčec
11
Specijalna bolnica Arithera
aritheracomfort@gmail.com

Željka Anić
12
Poliklinika Markušić
sanja@poliklinika-markusic.hr

Sanja Markušić
13
Wellness Dalmacija d.o.o.
domagoj.udiljak@hticonference.com

Domagoj Udiljak
14
Wellness Dalmacija d.o.o.
mia@energyclinic.com

Mia Bonačić
15
Katarina line d.o.o.
zdenka@katarina-line.hr

Zdenka Železnik
16
Liburnia Riviera Hoteli
nevena.josic@remisens.com

Nevena Josić
17
Liburnia Riviera Hoteli
ana.micanovic@remisens.com

Ana Mićanović
18
Thalassotherapia Crikvenica
dario.antic@thalasso-ck.hr

Dario Antić
19
Lječilište Veli Lošinj
info@ljeciliste-veli-losinj.hr

Renata Žugić
20
Travelana - putnicka agencija d.o.o.
milan@travelana.hr

Ana Predovan - Brkaric